Virginia Hotel- Luxury hotel since 1985

Atrakcje

Relaksujący wypoczynek nad morzem


Podstawową zaletą Villi Antar jest lokalizacja. Znajdujemy się 50 metrów od piaszczystej plaży która umożliwia pozytywny wypoczynek.  W pobliżu znajdują się parki, molo spacerowe, droga rowerowa, kawiarenki oraz puby. Apartamenty posiadają kojący widok na morze.

Oferta wynajmu Busa wycieczkowego


Villa Antar posiada w swojej ofercie busa 7 os. dla osób chętnych na zwiedzanie okolic Gdańska.
W zależności od potrzeb, przygotowaliśmy dla Państwa 3 trasy wycieczkowe.

Trasa I
Gdańsk– Szymbark
W lasach kaszubskich, w Szymbarku działa skansen przyciągający rocznie 600 000 osób. Dom do góry nogami, 37-metrowa deska, Dom Sybiraka – to tylko część atrakcji.
Skansen najlepiej zwiedzać z przewodnikiem. Przewodnicy oprowadzają grupy, którą można stworzyć na miejscu. Zwiedzanie z przewodnikiem trwa 2 godziny.

Trasa II
Gdańsk– Malbork
Miasto Malbork zasłynęło w Europie, jako dawna twierdza zakonu krzyżackiego. b22 Do dziś wybudowany przez Krzyżaków malborski zamek jest jedną z największych atrakcji turystycznych – w końcu kto nie chciałby zobaczyć, jak mieszkali słynni na całą Polskę (i nie tylko) Krzyżacy. Dawna siedziba najwyższych krzyżackich dostojników (w tym wielkich mistrzów zakonu) została dziś przekształcona w Zamkowe Muzeum i cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród obcokrajowców.

Trasa III – trasa indywidualna.
Sam stwórz trasę wycieczki która najbardziej Ci odpowiada.

Oferta wynajmu motorówki


Villa Antar posiada w swojej ofercie motorówkę dla osób chętnych na zwiedzanie trójmiasta z perspektywy marynarza.

Motorówka jaką dysponujemy posiada duży silnik co dodatkowo wpływa na wrażenia z podróży po zatoce Gdańskiej.

Istnieje możliwość wynajęcia motorówki z sternikiem jak również samej łodzi motorowej (przy samodzielnym rejsie konieczne są wymagane stosowne uprawnienia).

Darmowe rowery


Wejście na plażę nr 47

Villa Antar udostępnia gościom do dyspozycji darmowe rowery. Dobra lokalizacja pozwala na szybki dojazd w ciekawe miejsca (Sopot 20 min), jak również rekreacyjne wycieczki po bulwarze nad morskim.

Wydarzenia kulturalne


  • Jarmark Dominikański
  • Baltic Sail – międzynarodowe regaty żeglarskie
  • Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej – odbywa się w Katedrze Oliwskiej.